DSC00035Gegužės 19 d. Šiaulių katedros parapijoje įvyko Alfa kurso baigiamasis šventinis vakaras.

Vakaras prasidėjo šv. Mišiomis katedroje, kurias aukojo klebonas kun. Egidijus Venckus. Į šv. Mišias susirinko visi Alfa kurso dalyviai su savo artimaisiais ir draugais.
Po šv, Mišių tolimesnė programa vyko Pastoracinio centro bibliotekoje.
Kaip ir kiekvieną Alfą kurso vakarą pradėjome šlovinimo giesme. Svečiai pamatė trumpą filmuką – pristatymą apie Alfa kursą. Kurso dalyviai pasidalijo savo jausmais ir išgyvenimais patirtais mokymų metu.
Vakaras buvo nuostabus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Parapijos klebonas kun. Egidijus Venckus kurso dalyviams įteikė pažymėjimus liudijančius apie Alfa kurso baigimą.
Visus dalyvius jungė Dievo meilė ir nuoširdi paprasta bendrystė. Visi spindėte spindėjo džiaugsmu. Giedojo ir nenorėjo skirstytis net vėlų vakarą.
Alfa kursas baigėsi. Dalyviai prašėsi tęsti kelionę toliau Dievo artumo  link.  Tikimės, kad ši kelionė nenutrūks, ji tęsis toliau. Nes tai kelionei vadovauja Dievas ir mes turime leisti Kristaus šviesai šviesti per mus.

DSC00049DSC00055