KriukaiKovo 15 d. baigta kanoninė Kriukų parapijos vizitacija. Joniškio dekanas kun. Eduardas Semaška, Kriukų seniūnė Audronė Impolienė, jaunimo būrelis ir gausiai susirinkę tikintieji Šiaulių ganytoją sutiko netoli įėjimo, palydėjo į bažnyčią.

Kriukų klebonui Vytautui Kurtinaičiui perskaičius ataskaitą, prasidėjo šv. Mišios. Homilijoje vyskupas Eugenijus Bartulis ragino sugrąžinti maldą į šeimas, uoliau dalyvauti sekmadienio šv. Mišiose, dažniau praktikuoti sakramentinį gyvenimą ir rūpintis jaunimu, rodant jiems tikėjimo ir meilės pavyzdį. Šv. Mišių auka užbaigta giesme „Kurs už mus kaltus kentėjai“. Vyskupas padėkojo seniūnei ir tikintiesiems bei visiems palinkėjo džiugių šv. Velykų.

Kanoninė Kriukų parapijos vizitacija prasidėjo kovo 10 d. Vizitacijos metu aplankyta Kriukų seniūnija, Kriukų pagrindinė mokykla, bažnytėlė.