thumbnailSausio 22 d. (trečiadienį)

Chiaros Lubich gimimo šimtmečio minėjimas

17:00 val. Šiaulių katedroje Šv. Mišios

Po Šv. Mišių Agapė Pastoracinio centro knygyne.

Maloniai kviečiame!

Šiais metais švenčiame Chiaros Lubich gimimo šimtmetį. Tikrasis jos gimtadienis – sausio 22d., trečiadienį.
Ta proga norime susiburti šv. Mišiose įvairiuose miestuose ir kartu dėkoti Dievui už ją ir jos gyvenimo vaisius.

Vilniuje, gimtadienio išvakarėse, sausio 21 d. (antradienį) kviečiame į šv. Mišias 17.30 val. Katedroje. Po jų pratęsime šventę fokoliare prie suneštinės agapės.

Marijampolėje šv. Mišios už Chiarą bus aukojamos taip pat sausio 21d. (antradienį), 9 val. ryte Šv. Arkangelo Mykolo Bazilikoje ir vakare 17 val. šv. Vincento Pauliečio bažnyčioje. Po vakaro šv. Mišių planuojama susitikti prie arbatos parapijos namuose.

Kaune šv. Mišios vyks sausio 22d. (trečiadienį), 18 val. Švč. Sakramento Bažnyčioje. Šv. Mišias specialiai mums aukos rektorius kun.Gytis Stumbras.

Šiaulių kurijos pranešimas.