baznycia   Liepos 28 d. Šiaulėnų bažnyčioje  buvo švenčiami Šv. Onos atlaidai ir  dabartinės Šiaulėnų Šv. Onos bažnyčios 150 metų jubiliejus.
    Atlaidų sumos šv. Mišias su procesija aukojo kunigas Donatas Grigalius, Grinkiškio klebonas. Kunigas svečias pašventino jubiliejinę lentą su bažnyčios fundatoriaus, dvarininko Jono Šemetos giminės herbu (gulbė su atmaina).
    Po šv. Mišių bažnyčioje šventės dalyviai buvo pakviesti paklausyti koncerto „Cerco Dio“ (ieškok Dievo), (asociacija „Muzikos galia“).  Programoje skambėjo: Johano Sebastiano Bacho, Franco Šuberto, Luidžio Lučio, Paolo Tosčio, Jaroslavo Cechanovičiaus, Samuelio Barberio  ir   Eženo Izaji muzika.
    Atlikėjai: Fausta Savickaitė (mecosopranas),  Augustina Vizbaraitė (smuikas),  Aleksandras Vizbaras (fortepijonas).

(Šventės organizatorių nuotraukos)

procesija 3Procesija 1