JautSausio 5 d. Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre savo kūrybą pristatė Lietuvos ir JAV dainininkė, kompozitorė ir poetė Gintarė Jautakaitė.
Lopšinių CD albumas „Kur nakties lelijos žydi“ – kruopštaus Gintarės Jautakaitės mokslinio darbo rezultatas. Dainininkės tyrimas parodė, kad tam tikra muzika padeda vaikų harmoningam ir kūrybingam vystymuisi. Tuo remdamasi sukūrė lopšines penkiomis kalbomis, kad Lietuvos vaikai augtų klausydamiesi jiems skirtos muzikos. Specialiai šiam albumui piešinius kūrė žinoma dailininkė Sigutė Ach, rinkinyje yra ne tik CD, knygelė su lopšinių tekstais, bet ir atvirukas.
Antroje koncerto dalyje Gintarė Jautakaitė skaitė poeziją iš savo knygos „Dobilo širdy“. Eilėraščiai gražūs savo skambesiu, gilia, jautria mintimi ir formų įvairove. G. Jautakaitės poezijos knygą galima įsigyti knygyne-svetainėje „Prie katedros“.
Koncertą vainikavo vasarą Gintarės sukurta nauja daina, skirta Lietuvai. Žiūrovų prašymu, G. Jautakaitė kartojo ne tik šią, bet ir visų mylimą dainą „Viešpaties lelija“

G. Jautakaitės koncertas

G. Jautakaitės koncertas

G. Jautakaitės koncertas

G. Jautakaitės koncertas