Šiaulių vyskupijos jaunimo centras vasario 10 d. kvietė jaunimą į susitikimą Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre, po kurio dalyviai drauge vyko į Jelgavos ledo skulptūrų festivalį Latvijoje.

cof

Susitikimo tema – “Santykiai”, apimanti tokius klausimus: kaip kurti tvirtą santykį, kas santykius sušildo, kas atšaldo, supratimas bei pagarba santykiuose.
Po susipažinimo prie arbatos puodelio vyko filmo peržiūra ir aptarimas, o vakarop dalyviai  kartu su Šiaulių vyskupijos jaunimo centro darbuotojais išvyko į Jelgavą, kur vyko jubiliejinis 20-asis Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, tema  “Svajonės”.

sdr

Per 20 metų festivalis tapo svarbiu renginiu ir pažymėjo Jelgavą pasaulio didžiausių ledo skulptūrų festivalių žemėlapyje. Tai didžiausias festivalis iš tokių renginių Baltijos šalyse, į kurį kasmet pateikia paraiškas daugiau nei 50 profesionalių skulptorių iš viso pasaulio. Ypatingas renginys lauke žiemą yra pagrindinė turistų apsilankymo vieta Latvijoje, jame apsilanko tūkstančiai žmonių  ne tik iš Latvijos, bet ir iš užsienio šalių. Festivalio metu daugiau nei 70 tonų ledo virsta grandioziniais meno kūriniais, kurie atspindi drąsiausias autorių idėjas.

cofcof

 

– – – –

 

Šiuo metu Šiaulių vyskupijos jaunimo centras kviečia jaunimą iki 35 metų į seminarų ciklą “Santykiai”.
Susitikimai vyksta vakarais, kartą per savaitę. Artimiausias seminaras – vasario 21 d. 18 val. Šiaulių vyskupijos pastoracinio centro didžiojoje salėje (Tilžės g. 186, Šiauliai).

Išsamesnė informacija bei registracija tel. 8 636 68760 arba el. paštu svjcentras@gmail.com

Šiaulių vyskupijos jaunimo centro veiklos koordinatorė
Laura Pasavodskytė