Š. m. lapkričio 17d., sekmadienį, bus minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti, todėl š. m. lapkričio 5d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė susitiko su Kelmės rajono bažnyčių klebonais bei Kelmės dekanato dekanu Mindaugu Grigaliumi. Susitikimo metu pareigūnė Vilma Ancikevičienė suteikė klebonams informacijos apie vykdomas prevencijos priemones ir kvietė bendradarbiauti skleidžiant saugios aplinkos kūrimo idėjas vietinėms bendruomenėms. Susitikimo metu pareigūnė pristatė saugaus eismo priemones, jų būtinumą kelyje. Bendruomenės pareigūnė džiaugiasi, kad visi Kelmės rajono klebonai yra neabejingi viešajai tvarkai bei visuomenės saugumui bei sutarta, kad dvasininkai tą dieną bažnyčiose kalbės apie kasdien keliuose žūstančius ir sužalojamus žmones, ragins nesėsti už vairo neblaiviems, neviršyti saugaus greičio.

Telšių apskrities VPK Kelmės rajono policijos komisariato info. ir nuotrauka

74315478_2853202484712483_2393351743804014592 1 _n