S p a l i o   19 – 22   d i e n o m i s

111 002

Fatima (Portugalijoje) – viena reikšmingiausių

Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vietų pasaulyje.

2017 metais švenčiamas Švč. Mergelės Marijos

apsireiškimo Fatimoje 100 metų jubiliejus.

 

Lietuvos Vyskupai kviečia visus tikinčiuosius jungtis prie Lietuvos dienos šventimo Fatimoje ir patirti Švč. Mergelės Marijos užtarimo malonę vietoje, kurioje nuolat vyksta užtarimo stebuklas.
PROGRAMA
Spalio 19 d. (ketvirtadienis) – Atvykimo diena // Skrydis Vilnius – Lisabona. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Fatimoje. Vakarinė malda. Pažintis su Šventove.
Spalio 20 d. (penktadienis) – Malda apsireiškimo vietoje, Kryžiaus kelias Fatimos apylinkėse, piligrimystė į Piemenėlių gimtąjį kaimą Ajustrel.
Spalio 21 d. (šeštadienis) – Vakare – jaudinanti ir nepamirštama Rožinio procesija su žvakėmis Fatimos šventovės centrinėje aikštėje. Dieną rekomenduojame aplankyti Fatimos ir aplinkinius UNESCO objektus gretimuose miesteliuose (Batalha, Tomar, Alcobaca).
Spalio 22 d. (sekmadienis) – 10:00 Lietuvos dienos Šventosios Mišios, kurias aukos Lietuvos vyskupai ir kunigai didžiojoje Fatimos bazilikoje.
ORGANIZACIJA
Spalio 19 d. bus vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai tik piligrimams iš Vilniaus į Lisaboną ir pervežimai autobusais į Fatimą. Spalio 22 d. tokiu pačiu būdu grįžimas atgal iš Fatimos į Vilnių. Apgyvendinimas – Fatimoje ar jos apylinkėse esančiuose piligrimų namuose, viešbučiuose.
Pinigus prašome siųsti į Šiaulių kuriją: Šiaulių vyskupijos kurija, įmonės kodas: 192072230; AB Šiaulių bankas A/s LT097180000002700215;
 
Orientacinė kelionės kaina vienam žmogui (įskaitant bagažą iki 20 kg.) – 550 EUR
Į šią sumą įeina:
Užsakomasis skrydis Vilnius-Lisabona-Vilnius – 375 EUR
Autobusas Lisabona-Fatima-Lisabona 25 EUR
Apgyvendinimas 3 naktims su pusryčiais – 150 EUR
Lietuvos diena Fatimoje organizuojama Lietuvos vyskupų konferencijos sprendimu ir yra sudėtinė Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo Fatimoje 100 m. jubiliejaus iškilmių dalis. Popiežius Pranciškus dalyvaus Fatimos iškilmėse gegužės 12-13 d.

Jei Popiežius Pranciškus vyksta patirti Švč. Mergelės Marijos motiniškos globos stebuklą Fatimoje, kodėl šio stebuklo nepatirti kiekvienam lietuviui?

Daugiau apie Fatimos Jubiliejų http://www.fatima.pt/en