kryziusNuo 2019 m. lapkričio mėnesio Šiaulių vyskupijos jaunimo centro komanda lanko Šiaulių vyskupijos mokyklas, pristatydami šių metų birželio 27-28 d. Šiauliuose vyksiančias Lietuvos jaunimo dienas „Aš esu (Iš 3, 14). O kur tu?“ ir kviesdami jaunimą gausiai dalyvauti.
 Po Šiaulių vyskupijos parapijas iki birželio mėnesio taip pat keliauja ir Šiaulių vyskupijos jaunimo kryžius – kviečiame malda lydėti renginio organizatorius, rėmėjus, savanorius ir dalyvius:
           – Vasario 2 d. – Kriukai, vasario 9 d. – Joniškis, vasario 16 d. – Skaistgiris, vasario 23 d. – Žagarė;
          – Kovo 1 d.  – Šakyna, kovo 8 d. – Gruzdžiai, kovo 15 d. – Misaičiai, kovo 22 d.  – Bazilionai, kovo 29 d. – Rekyva;
        – Balandžio 5 d. – Radviliškis, balandžio 12 d. – Šeduva, balandžio 19 d. – Sidabravas, balandžio 26 d. – Baisogala;
          – Gegužės 3 d. – Tytuvėnai, gegužės 10 d.  – Lioliai, gegužės 17 d. – Kelmė, gegužės 24 d.  – Kražiai, gegužės 31 d. – Užventis.
 Šiaulių vyskupijos jaunimo centro komanda mielai atvyks į jūsų mokyklą, parapiją pristatyti Lietuvos jaunimo dienų iš anksto suderinus laiką – kreiptis tel. 8 636 68760.
 Daugiau informacijos Facebook paskyroje: ŠVJC
 svjc2

Šiaulių vyskupijos jaunimo centro informacija