Rekolekcijos tarnaujantiems Bažnyčioje

Rekolekcijos tarnaujantiems Bažnyčioje:

„Kuriuos jis iš anksto paskyrė, tuos ir pašaukė…“ (Rom 8, 30)

Šiluvos šv. Jono Pauliaus II svečių namuose 2014 m. rugsėjo 26-27 dienomis.

Vedantieji – svečiai iš JAV vyskupas Sam Jacobs ir kunigas Francis Valerio.

Rugsėjo 26 d. (penktadienis) nuo 17.00 val. dalyvių atvykimas, registracija ir įsikūrimas.

19.00 val. vakarienė.

19.30 val. rekolekcijų pradžia.

Tarnaujantiems Bažnyčioje, o taip pat ir visiems, siekiantiems sustiprinti savo krikščioniškąjį tikėjimą, skirtų rekolekcijų programa apima asmeninio santykio su Dievu ugdymą ir pašaukimą tarnystei, sekant Viešpatį ten, kur tik Jis veda. Numatomi mokymai, šlovinimas, šv. Mišios, pasidalijimas grupėse, užtarimo malda, Švč. Sakramento adoracija. Išsamesnis tvarkaraštis bus paskelbtas užsiregistravusiems dalyviams. Dalyvio mokestis 80 Lt. Būtina registracija iki rugsėjo 19 dienos. (Neatsivežusieji baltos patalynės ją gaus svečių namuose už 5 Lt mokestį).

Rekolekcijų pabaiga rugsėjo 27 dieną (šeštadienį) po 18. 00 val. vakarienės.

Be to, žinome, kad viskas išeina į gera mylintiems Dievą, būtent jo valia pašauktiesiems. O kuriuos jis iš anksto numatė, tuos iš anksto ir paskyrė tapti panašius į jo Sūnaus pavidalą ( …). Kuriuos jis iš anksto paskyrė, tuos ir pašaukė; kuriuos pašaukė, tuos ir nuteisino; kuriuos nuteisino, tuos ir išaukštino“ (Rom 8, 28-30).

Organizuoja:

Šiaulių vyskupijos katalikų evangelizacijos centras

Tilžės g. 186. Šiauliai

Tel.: 868506714

El. paštas: evangelizacijoscentras@gmail.com

Vyskupas Sam Jacobs buvo įšventintas į kunigus 1964 metais Lafayette vyskupijoje, Luizianos valstijoje, JAV. 1989 buvo konsekruotas vyskupu ir paskirtas Aleksandrijos, o vėliau Houma Thibodaux vyskupu. 2013 metų spalio mėnesį išėjo į pensiją ir šiuo metu yra Houma –Thibodaux vyskupas – emeritas.

Vyskupo Sam aistra Evangelijai ir širdies užsidegimas evangelizacijai yra tiesiog užkrečiantys. Džiaugiamės galimybe dalyvauti jo vedamose rekolekcijose.

Francis Valerio yra katalikų kunigas, įšventintas 2006 metais Omahos arkivyskupijoje, Nebraskos valstijoje, JAV. Nuo to laiko veda rekolekcijas jaunimo ir suaugusiųjų grupėms bei pavieniams asmenims, vyksta į misijas parapijose visoje Amerikoje. Šiuo metu gyvena netoli Omahos kaip eremitas, kurio gyvenimo būdas: nuošalumas, malda, darbas ir tarnystė.

Kunigas Francis ragina tikinčiuosius įsitraukti į Naująją evangelizaciją tiek vidiniu, tiek išoriniu (veikliu) atsidavimu Dievo Širdžiai.