„AŠ + TU. Ar mes pora?“

Buvimas dviese – tai kelionė, kupina ne tik atradimų, nuostabos  ir džiaugsmo, bet ir išbandymų bei įvairių kliūčių… Kaip šioje kelionėje atpažinti ženklus, įspėjančius apie nutolimo, susvetimėjimo pavojus? Kaip kurti darnius ir stiprius santykius, kad atskiri AŠ ir TU taptų MES? Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus ieškosime atsakymų teoriniuose-praktiniuose seminaruose, skirtuose poroms. Seminarų metu ne tik klausysitės teorijos, bet ir  turėsite galimybę patys atidžiau pažvelgti į savo santykius, poroje atlikdami Jums siūlomas praktines užduotis.

I Seminaras:

„ Savęs ir kito pažinimas – tai kelias į darną poroje“

2017 metų vasario 17 d. (penktadienis) 16.30 – 20.00 val. Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre

(Tilžės g. 186, Šiauliai)
Gilinsimės į šiuos klausimus: Kaip bendraujame poroje? Kaip vienas kitą matome ir pažįstame? Kaip atsiveriame vienas kitam? Kiek laiko ir kaip būname dviese? Kiek ir kaip kalbamės? Kaip sprendžiame konfliktus?

II Seminaras:

„Ritualai ir tradicijos poroje sustiprina santykius“

2017 m. Gegužės 12 d. (penktadienis) 16.30 – 20.00 val. Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre (Tilžės g. 186, Šiauliai)

 Kalbėsimės apie tai, kaip poros gyvenime savaime kuriasi ir kaip gali būti sąmoningai kuriami ritualai ir tradicijos, apie jų reikšmę poros gyvenime, apie tai, kaip atrasti ir realizuoti  bendras vertybes ir siekti bendrų tikslų.

Seminarus ves psichologė – psichoterapeutė Loreta Gudienė.

—————————————————-

Registruotis prašome:

el paštu: svscentras@gmail.com,

 arba skambinti:

tel. nr. (8 41) 52 06 26,

mob tel. +3706 52 73662