Liepos 25 dieną Šiaulių vyskupas atliko kanoninę vizitaciją Lygumų parapijoje.

Pradžioje vyskupas lankėsi Lygumų žemės ūkio bendrovėje. Susitiko su bendradarbiais ir Lygumų bažnyčios geradariu, šios bendrovės pirmininku Petru Ivanausku. Vėliau lankėsi seniūnijoje. Bendravo su Lygumų seniūne Iveta Ovsiukiene ir bendradarbių kolektyvu.

Labai šiltas ir mielas susitikimas buvo Lygumų parapijos bendruomenės centro namuose. Gausus parapijiečių būrys pasitiko mus, o prie vaišėmis nukrauto stalo mielai bendravo su žmonėmis.

Šiame centre yra įsikūręs ir vaikų dienos centras, kuriame vaikai turi puikias sąlygas prasmingai praleisti laiką.

Bendruomenės centro pirmininkė Sigita Sidelkaitė puiki organizatorė ir bendruomenės širdis, išjudinanti ir jaunus ir pagyvenusius žmones.

Vakare 18:00 val. Šiaulių vyskupą pasitiko Lygumų parapijos klebonas Vytautas Žvirzdinas, parapijiečiai ir sutvirtinamieji.

Pradžioje parapijos klebonas perskaitė ataskaitą, o toliau tęsėsi Šv. Mišios, kurių metu vyskupas suteikė Sutvirtinimo Sakramentą pasiruošusiam jaunimui.

Daugiau nuotraukų…