Balandžio 23 d. kanoninė vyskupo vizitacija prasidėjo Kelmės rajono policijos komisariate. Šiaulių ganytojas susitiko su Telšių apskrities ir Kelmės rajono policijos komisarais bei visais policijos komisariato bendradarbiais. Apsikeista dovanomis. Telšių apskrities komisaras įteikė albumą „Vilniaus šventovės“, vyskupas apdovanojo savo nuotraukų leidiniais: albumu „Kryžių kalnas“ ir 2015 m. kalendoriumi „Šventųjų relikvijos Lietuvoje“.

_NEB8083_NEB8086

Kelmės rajono savivaldybėje ganytojas susitiko su antrą kadenciją Kelmei vadovaujančiu meru Vaclovu Andruliu, mero pavaduotoju Izidoriumi Šimkumi, administracijos direktore Irena Sirusiene, savivaldybės kontroliere Daiva Bružiene, administracijos skyrių vedėjų atstovais. Nuotraukomis pasidalino Vaida Sutkienė.

IMG_5697IMG_5701

Lankytasi ugdymo įstaigose: Kelmės lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas“ ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje.

_NEB8095_NEB8150

Aplankytas Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyrius. Viešėta prie Kelmės bažnyčios įsikūrusiame Pastoraciniame centre. Pastarajame Šiaulių vyskupas su jaunimu žaidė stalo tenisą, diskutavo su Šeimos centro darbuotojais, bendravo su Marijos legiono bei Carito moterimis.

_NEB8178_NEB8188

Kanoninė vizitacija baigta bažnyčioje, kur susitikta, bendrauta su parapijiečiais, atsakyta į jų klausimus.

_NEB8199_NEB8201

Šiaulių vyskupą Eugenijų Bartulį kanoninės vizitacijos metu lydėjo vyskupijos kancleris – kun. bažn. t. lic. Evaldas Alūza ir Kelmės Švč . Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios kunigas dekanas Arūnas Urbelis.

Iškilmingas vizitacijos šv. Mišias Šiaulių vyskupas Kelmėje aukos balandžio 26 d. 12 val.