Gegužės 26 diena Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre prasidėjo jau tradiciniais tampančiais maldos pusryčiais.
Šių pusryčių esmė – pabendrauti neformalioje aplinkoje, aptarti aktualius šiandienos bažnyčios ir visuomenės gyvenimo klausimus, pasigilint į Kristaus mokymą.
Dalyvavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Šiaulių miesto ir rajono valdžios atstovai, europarlamentarai, seimo nariai, visuomenės, kultūros, meno, mokslo atstovai, organizacijų vadovai.
Artėjant Tėvo dienai, pristatyta Dievo-Tėvo samprata, dvasios tėvo reikšmė;  kalbėta apie Bažnyčios vaidmenį valdžios gyvenime.
Maldos pusryčius organizavo asociacija „Pilietinių iniciatyvų sambūris“, valdybos pirmininkė Jūratė Burakauskienė.

Maldos pusryčiai 2018