Vida Urbonienė

Dvi savaites užsitęsęs šventinis laikotarpis su Covid pandemijos suvaržymais neleido būriuotis žmonėms. Šv. Jurgio parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis drauge su aktyviais parapijiečiais įvairiais būdais priminė apie šviesą atspindinčių priemonių svarbą. Vienus tikinčiuosius kalbino telefonu primindami kaip saugiai elgtis kelyje, kaip nešioti atšvaitus ir kitas priemones atspindinčias šviesą, kiti atšvaitų rado prie namų vartų. Išradingi pastoracinės tarybos nariai dalį atšvaitų pakabino ir ant eglutės. maumedžio šakų, kad atskubėję pakvėpuoti, sportuoti gamtoje ir pasivaikščioti ant Uolyno kalno juos surastų. Per dvi savaites išdalinta trisdešimt atšvaitų, penki krepšiai, penkios liemenės. Taip netradiciškai Skaistgirio Šv. Jurgio parapija metų sankirtoje dalyvavo respublikiniame ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ projekte. Kasdienis triūsas atsiperka šimteriopai. Štai kalbamės su parapijiečiais, kaskart primindami saugiai elgtis keliuose, dovanojame projekto organizatorių ir vykdytojų dovanojamas šviesą atspindinčias priemones ir rezultatą turime. Keliuose sumažėjo skaudžių eismo nelaimių, vis rečiau į kelionę išsiruošia apsvaigę asmenys, tamsoje tiek pėstieji, tiek dviratininkai nešioja šviesą atspindinčias priemones. Visa tai mus džiugina ir skatina nenuleisti rankų prevencinėje veikloje, bei dalyvauti projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ eilę metų.- sakė kalbinami akcijas organizuojantys parapijos aktyvistai.
 Nuotraukose: parapijiečius pradžiugino rastos šviesą atspindinčios priemonės

20210110_160146

Mergaitei nusišypsojo laimė rasti atšvaitą

IMG_3047