Gegužės 8 d. Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje vyko Sutvirtinimo šventė, subūrusi būrį jaunuolių, jų šeimų bei tikinčiųjų bendruomenę. Džiaugiamės jaunais žmonėmis, kurie sąmoningai žengia tikėjimo keliu ir priima Šventosios Dvasios dovanas. Tegul ši diena stiprina jų tikėjimą, drąsina liudyti Kristų kasdienybėje ir augti gyvoje Bažnyčios bendruomenėje.
