Mylėti negalima paleisti

Šiaulių studentai ateitininkai savo studijų įkarštyje rado laiko suorganizuoti renginį „Mylėti negalima paleisti“, skirtą šeimoms. Šeimoms – todėl, kad ne tik vienas iš organizacijos principų yra šeimyniškumas, bet ir todėl, jog šie metai Lietuvos vyskupų konferencijos paskelbti šeimų metais. Taigi, apie šventę.

Kaip ir dera šventei, ji truko bent dvi dienas. Šeštadienį studentai P. Višinskio aikštę paskandino piešinių, burbulų, muzikos ir šypsenų jūroje. Ateitininkai aktyviai kvietė prisijungti miestelėnus į rytoj vyksiantį renginį „Kavinėje prie katedros“: dalino „laimės sausainukus“, kuriuose buvo paslėptas kvietimas, praeiviai ant stendo galėjo nupiešti, užrašyti, kas jiems yra šeima, na o tiek pačius mažiausius, tiek pačius vyriausius džiugino galimybė išpūsti didžiulius burbulus, kurių daugybė skraidžiojo po P. Višinskio aikštę.

Sekmadienį renginys vyko Šiaulių vyskupijos pastoracinio centro „Kavinėje prie katedros“. Susirinkusiems gyvą muziką dovanojo Marija, birbynininkas Mindaugas, eiles skaitė ateitininkė Milda, mintimis apie šeimą, meilę, įsipareigojimą, artumą dalinosi kunigas Mindaugas Grigalius, Alma ir Haroldas Dapkai ir dvyniai ateitininkai Laurynas ir Liucija Grušai, o šventę vainikavo Šiaulių Dramos teatro aktorės Nomedos Bėčiūtės pamąstymai apie šeimą, trumpos gyvenimiškos esė bei dainos.

Džiugu, kad renginio dalyviai vangiai skirstėsi po renginio – dalis jų pasiliko kavinukėje dar pabūti pasimėgauti saulėta sekmadienio popiete. Šiaulių studentai ateitininkai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės tiek žiūrovams, tiek dalyviams ir tikisi, kad po renginio niekam nebeliko abejonių kurioje pavadinimo vietoje dėti kablelį.

Šiaulių studentė ateitininkė Julija Grigėnaitė

Gegužės 24 – 25 d. vykusio renginio akimirkos:

WP_20140524_126   WP_20140524_127

IMG_3717   IMG_3705   IMG_3707