caritasNepaisant sudėtingos situacijos, Caritas išlaiko gerąsias tradicijas ir organizuoja kasmetinę, adventinę žvakelių akciją  „Gerumas mus vienija“!

Kaip šiemet įgyvendinsime žvakelių akciją:

 Nuo advento pradžios kviesime visus geros valios žmones prisidėti prie pagalbos vargstantiems ir už tai gauti dovanų Caritas žvakelę (paaukoti bus galima bažnyčiose, parapijos raštinėse ir Caritas centruose). Šiuo būdu paaukoję žmonės gaus dovanų Caritas žvakelę “į rankas”.

Geros valios žmonės turės galimybę paaukoti nuotoliniu būdu bei uždegti virtualią Caritas žvakelę žemėlapyje pagal savo gyvenamąją vietą. Aukotojai galės pasirinkti, kokiai Caritas globojamai žmonių grupei skiria savo auką. Tokiu būdu galėsime visoje Lietuvoje įžiebti vis daugiau pagalbos ir paramos šviesos, kuri vėliau taps konkrečiais pagalbos darbais mūsų globojamiems žmonėms.

Sukūrėme advento kalendorių  „Jei neturėčiau meilės, aš būčiau niekas“. Keliaudami advento kelionę galėsime permąstyti savo nuostatas trukdančias mums būti dėl kito, melsimės bandydami geriau suprasti ką reiškia atsakyti į kvietimą mylėti artimą, kasdienybėje atliksime mažus, bet svarbius meilės darbus.

Kiekvieną savaitę (nuo advento pradžios) viešinsime filmukų ir nuotraukų ciklą, kuriuose skirtingi žmonės pasidalins savo mintimis bei pamąstymais apie tai, ką jiems reiškia šeima, adventas, artėjančios Kalėdos, mintis, jog visi esame viena šeima.

Daugiau: www.caritas.lt