susitikimu ciklas dvasingumas

Peter Scazzero pastebi, jog daugelis žmonių palyginti gerai išmano Biblijos tiesas. Jie gali išvardinti daugelį iš dešimties Dievo įsakymų ir aiškiai išreikšti esminius krikščioniško gyvenimo principus. Įgyjame daug įgūdžių, padedančių mums darbe ir mokantis, tačiau neįgyjame įgūdžių, būtinų norint tapti emociškai brandžiais.
Turime išmokti praktiškai pritaikyti Biblines tiesas:
– Kaip galiu būti greitas klausytis, bet lėtas kalbėti?
– Kaip galiu pykti ir nenusidėti?
– Kaip galiu kalbėti tiesą su meile?
– Kaip galiu liūdėti?
– Kaip galiu atsikratyti kartėlio, įsiūčio ir pavydo?
– Kaip galiu gerbti kitus ir nesistengti jų pakeisti?
– Kaip sugebėti brandžiai spręsti konfliktus ir tartis dėl sprendimų atsižvelgiant į kitų žmonių požiūrį?
Jėzaus atidumą žmonėms lėmė gilus, kontempliatyvus maldos gyvenimas su Tėvu, mes taip pat esame raginami ne tik kontempliatyviai būti su Dievu, bet ir būti atidūs žmonėms ir atskleisti jiems jų pačių grožį.
Nuo spalio 7 d. kviečiame įvairaus amžiaus žmones į 10 savaičių kelionę kiekvieną ketvirtadienį 18:00-20:00 Zoom platformoje.
Šioje kelionėje praktiškai išmoksite atpažinti nebrandų dvasingumą, jį priimti ir bendradarbiaujant su Jėzaus Kristaus malone augti savęs pažinime, tikėjime, bei maldos gyvenime.
Vyks nuotoliniai susitikimai, taip pat bus siunčiama medžiaga namų darbams, individualiam darbui.
Kur? Nuotoliniu būdu per Zoom programą, nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems.
Kada? Ketvirtadienių vakarais išskyrus lapkričio 18 d.
Pradžia: Spalio 7 d. 18:00
Rekomenduojamas dalyvio įnašas: 90 eur registruojantis iki rugsėjo 30 d. (už 10 susitikimų + medžiagą individualiam darbui namuose).  Dalyvio įnašas neturėtų būti kliūtis dalyvauti susitikimuose – prašome susisiekti el. paštu svjcentras@gmail.com Savo įnašu prisidedate prie Šiaulių vyskupijos Jaunimo centro veiklos. Rekvizitai, reikalingi įnašui pervesti, nurodomi registruojantis.

Registracija iki spalio 6 d. 14 val.:
https://forms.gle/nKbABAgXX1XS5m6PA

Ciklą organizuoja Šiaulių vyskupijos jaunimo centro komanda. Susitikimus ves kun. Arūnas Jankauskis – geštalto psichoterapeutas, jungiantis geštalto psichoterapiją ir krikščioniško dvasingumo temas, vedantis maldos, susikaupimo, savęs pažinimo kursus, vedantis gedėjimo savipagalbos grupes, konsultuojantis individualiai asmenybės augimo, krizių, apsisprendimo situacijose, dirbantis su grupėmis bei
konsultuojantis poras, šeimas.