Nuo 1994m. minima Tarptautinė ŠEIMOS DIENA, šį kartą gegužės 14 d. buvo paminėta KUŽIUOSE. Ji prasidėjo 12val. Šv. Mišiomis Kužių bažnyčioje, kurias aukojo klebonas kun. Tomas Reinys. Šeimoms skirta šventė pavadinta „DORA IR MORALĖ – TVIRTOS ŠEIMOS PAGRINDAS“.
Šiltais žodžiais pasveikinęs šeimas ir išryškinęs meilės reikšmę šeimų gyvenime, kun. Tomas visus sukvietė į atnaujintus kultūros namus. Čia seimo narės Rimos Baškienės iniaciatyva rengiamos šeimų ambasadorių šeimos buvo sukviestos iš Bubių seniūnijos.

_NEB1831

Šeimas sveikino Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, pristatęs leidinį EVANGELIJA KASDIEN ir paraginęs šeimas kasdien skaityti Gerąją Evangelijos Naujieną ir ant tvirtų  meilės pamatų statyti šeimos gyvenimą.
_NEB1840
Sveikino seimo narė Rima Baškienė, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, o Bubių seniūnas Vytautas Slabys šeimų ambasadorių simbolį didžiulį obuolį perdavė Kužių seniūnei Jolandai Rudavičienei, kuri rinks ateinančių metų šeimų ambasadorius t. y. pačias geriausias šeimas.

_NEB1839

Su vyskupu nusifotografavo visos šeimų ambasadorių šeimos ir atskirai – Šiaulių rajono seniūnai.

_NEB1845

_NEB1848

Išrinktoms šeimoms ambasadoriams įteikti atminimo ir padėkos raštai, o vaikučių ir kitų atlikėjų meninė programa,- tai dovana pavyzdingoms šeimoms.

_NEB1850

Daugiau nuotraukų…