Katalikiškas vaikų darželis "Varpelis"

Pakruojo nevalstybinis katalikų lopšelis darželis veikia pagal 2010 m. gegužės 13 d. juridinių asmenų registre įregistruotus įstatus.

Ugdymo (si) filosofija: Kiekviename vaike atraskime visas vaivorykštės spalvas ir suteikime galimybę jam pačiam jas atrasti, pamatyti, suprasti.

Įstaiga veikia dvejose patalpose. Viename pastate, pagrindiniame, Kranto g. -23, veikia lopšelio ir darželio grupės. Kitame, Vytauto Didžiojo g. – 65, darželio-priešmokyklinio ugdymo grupė.

Pastatai visiškai neprimena tipinių darželių. Vyrauja artima vaikui jauki namų aplinka. Čia vaikams garantuojamas fizinis saugumas ir dvasinis komfortas. Taip pat dėkinga ir kiemo aplinka. Kalvelės suteikia galimybę sparčiau lavėti judesių koordinacijai, smulkiajai bei stambiajai motorikai.

O gyvenimas šalia bažnyčios, vaikus nuo mažumės pratina visai nebijoti, Dievas geras ir myli visus. Taip kaip dekanas Ričardas myli ir globoja mažuosius parapijiečius.

Dažnai į mus kreipiasi tie tėveliai, kurių vaikai jautrūs, bijo ilgų koridorių, didelių grupių erdvių.

Aplinka nuostabaus grožio. Ištisus metus vaikai stebi Kruojos upę, žaidžia didžiulių medžių pavėsyje ir beveik negirdi miesto mašinų gausmo.