IMGP1611Šiaulių šv. apašt. Petro ir Pauliaus katedros parapijos jaunimo vokalinis ansamblis Credo, vadovaujamas vargoninkės Jūratės Minkevičiūtės š. m. rugsėjo 11-16 dienomis, Bersenbriuko parapijos klebono (Osnabriuko vyskupija ) ir  Bersenbruecko vandenų asociacijos  vadovo Reinhard Scholz bei įmonės vadovo Ralph-Erik Schaffert kvietimu lankėsi Vokietijoje.

Sekmadienį susitiko su parapijos bendruomene ir giedojo šv. Mišiose Bersenbruecko Šv. Vincento bažnyčioje, taip pat koncertavo Bersenbruecko vandenų asociacijoje, kuri minėjo 50 metų įsteigimo jubiliejų.

Jaunimas atliko religines giesmes ir įvairias lietuvių liaudies dainas. Renginyje buvo daug svečių iš įvairių kraštų, taip pat ir delegacija iš Prancūzijos Port-Sur-Saone miesto, kur kasmet vyksta garsus tarptautinis folkloro festivalis, sukviečiantis įvairių tautų atlikėjus.

IMGP1638