Šiaulių vyskupijos jaunimo centras birželio 25-26 dienomis kvietė Šiaulių vyskupijos Šv. Mišių patarnautojus į dviejų dienų išvyką, kurios metu buvo aplankytos Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų, Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios, Paulių vienuolynas ir priklausomybių reabilitacijos centras, Panemunės pilis, Jono Žemaičio vadavietė – bunkeris; jaunuoliai taip pat turėjo galimybę išbandyti laipiojimo medžiais trasas.
Ministrantai apsistojo Vertimų stovyklavietėje, o šalia esančioje Vertimų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje patarnavo Šv. Mišioms, kurias aukojo J. E. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, vyskupijos kancleris kun. Evaldas Alūza ir Šiaulių vyskupijos jaunimo centro vadovas kun. Arūnas Jankauskis.

patarnautoju isvyka 2

patarnautoju isvyka 3

Šiaulių vyskupijos jaunimo centro informacija