Sausio 20 d. Šiaulių vyskupijas Eugenijus Bartulis kartu su vyskupijos kancleriu, Šeimų, Jaunimo, Katechetikos, Evangelizacijos centrų vadovais bei Carito atstove lankėsi Pakruojo dekanate.

Šiais Šeimų metais susitikimai organizuojami visuose vyskupijos dekanatuose. Su parapijų klebonais ir pastoracinėmis tarybomis aptariamos Šeimos metų gairės, kalbamasi apie iškylančias problemas, jų sprendimo galimybes, dalijamasi mintimis, tiesiog bendraujama ir džiaugiamasi buvimu kartu.

Pakruojo parapijos namuose susitikimas prasidėjo malda, kurią visi kartu kalbėjo kreipdamiesi į Visų Tautų Valdovę Mariją.

_NEB4843

Po vyskupo įžanginio žodžio vaizdingai skaidrėse pristatyta dekanato įvairiapusė veikla, pasidžiaugta nuveiktais darbais ir pasidalinta sunkumais. Po to kunigai klebonijoje rinkosi pokalbiui su vyskupu. Tuo tarpu vyskupijos pastoracinių centrų vadovai ir Carito atstovė dalijosi patirtimi grupelėse. Pasibaigus pokalbiams grupelėse vyskupijos Evangelizacinio centro vadovas Rimantas Pumputis pristatė centro gaires ir darbus bei pakvietė aktyvesniam bendradarbiavimui.

_NEB4845   _NEB4850

Vyskupui apibendrinus susitikimą, visi rinkomsi agapei, kur šiltai pasidalinta patirtimi. Susitikimas baigtas tradicine giesme „Viešpaties palaima visada telydi mus!“

_NEB4863