ADVENTINIS VAKARAS „PASITINKANT ŠV. KALĖDAS“

ŠIAULIŲ APSKRITIES TEISĖSAUGOS INSTITUCIJŲ DARBUOTOJAMS

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms Šiaulių apskrities teisėsaugos institucijų darbuotojai, kartu su savo šeimos nariais, gruodžio 18 dieną buvo pakviesti į Adventinį vakarą bei prisijungti prie Lietuvos „Carito“ organizuojamos akcijos „Gerumas mus vienija“, siekiant surinkti ir perduoti simbolinę paramą, tiems, kuriems parama yra didelė paspirtis, ypatingai šiuo metų laiku.

 Pirmiausia Šiaulių Šv. apašt. Petro ir Pauliaus katedroje visi dalyvavo Šv. Mišiose, kurias aukojo Šiaulių vyskupijos kurijos kancleris, Šiaulių vyskupijos jaunimo centro direktorius ir Šiaulių apskrities policijos kapelionas.

Po jų, teisėsaugos institucijų atstovai buvo pakviesti apsilankyti Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre, kur Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokytojos J. Minkevičiūtės mokiniai ir Šiaulių katedros jaunimo vokalinio ansamblis „Credo“ pristatė šventišką meninę programą.

IMGP1895IMGP1921

 IMGP1898

 

 

IMGP1902

 Šiaulių vyskupijos atstovai pateikė savo įžvalgas apie advento metą, Kūčių, Šv. Kalėdų prasmę ir reikšmę, skautų organizacija atnešė simbolinę Betliejaus ugnį. Skautų dvasios tėvas kun. Arūnas Jankauskis trumpai papasakojo šios ugnies kelionės istoriją. Vėliau visiems dalyvavusiems renginyje palinkėta ateinančiais metais rasti savyje daugiau gėrio, ramybės ir šiomis vertybėmis dažniau dalintis su savo artimaisiais ir aplinkiniais.

 

IMGP1907Labai džiugu, kad visi kartu galėjome pabūti drauge ir pajusti advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką.

 

Surinktos lėšos buvo perduotos Lietuvos „Carito“ organizacijai, kuri kaip padėką už gerumą ir aukas įteikė prisiminimui simbolines „Carito“ adventines žvakutes.

 

IMGP1901Kunigas Juozas Zdebskis rašė: „Jei gali laimingas žemėje būti, tai tą laimę gali rasti tik kito žmogaus akyse, kai jose spindi džiaugsmas ir žinai, jog tai savo pastangomis, savo auka tą laimę jam padovanojai“.

 

IMGP1923