Gruopdžio 14 d. 14 val. Sidabravo bažnyčioje Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis aukojo Šv. Mišias už parapijos bendruomenę.

_NEB4476

Po šv. Mišių visi rinkosi Sidabravo centrinėje aikštėje iškilmingam eglutės įžiebimui. Suviliotas žiburėlių atvyko ir Kalėdų senelis. Didelio džiaugsmo visiems suteikė fejerverkai.

_NEB4498

Sidabravo kultūros namuose vyko GERUMO ANGELŲ įvairių nominacijų įteikimas. Vargoninkui, kuris yra ir muzikos mokytojas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys įteikė medalį už kulturos ir religinių vertybių puoselėjimą. Miestelio chorui, kuris šiandien šventė savo 15-tąsias įkūrimo metines, seniūnas Vidmantas Blužas įteikė didžiulį tortą.

_NEB4512   _NEB4533

Choro pasirodymą keitė ivairūs sveikinimai. Pabaigoje visi kartu susikabinę rankomis, sugiedojo „VIEŠPATIES PALAIMA VISADA TELYDI MUS“.