Sausio 21 d. nuo 13 val. tikintieji iš skirtingų Šiaulių bažnyčių, po savo sekmadieninių pamaldų, rinkosi į  vyskupijos pastoracinį centrą, kur įvyko ekumeninės pamaldos, skirtos Maldos už krikščionių vienybę savaitei. Šiaulių skirtingų konfesijų krikščionys kasmet meldžiasi ir švenčia vienybę nenutrūkstamai nuo 1999 m.
Šių metų pamaldų tema – “Mylėk Viešpatį, savo Dievą <…>, o savo artimą kaip save patį.” (Lk 10, 27)
Ekumeninių pamaldų metu skambėjo giesmės, kurias atliko Veikliųjų žmonių bendrijos broliai Valdemaras ir Algimantas, Šiaulių ekumeninis choras „Sekminių miestas“, Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis“ šlovinimo grupė. Susirinkę dvasininkai ir krikščioniškų misijų atstovai meldėsi, dalinosi savo liudijimais, įžvalgomis, refleksijomis papildydami vienas kitą savo mintimis.  Pamaldoms vadovavo Šiaulių vyskupas J. E. Eugenijus Bartulis.

k. Arūnas Jankauskis

mob. tel. (610) 20 218