svjc  Gegužės mėnesį, išgyvenant karantino laikotarpį ir neturint galimybės susitikti vaikų ir jaunimo giesmių šventėje, kuri kasmet vykdavo Šiauliuose, Šiaulių vyskupijos jaunimo centras kvietė giedančius žmones jungtis į video giesmių projektą ir siųsti nufilmuotą giesmę.
            Dėkojame dalyviams: Kelmės ir Maironių neformalaus ugdymo būreliui (vad. Albina Kalvaitienė), Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos liturginiam chorui (vad. Rolanda Kalakauskienė), Kelmės Švč. Mergelės Marijos Emimo į Dangų parapijos jaunimo chorui (vad. Indrė Veslovaitė), Martynai ir Kotrynai Melinytėms (Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapija), Marijai Kacilevičiūtei (Linkuvos Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės parapija), Kirnaičių folkloriniam ansambliui „Klėčia“, Simonai Kinderytei.
 Giesmių video galima rasti Šiaulių vyskupijos Youtube paskyroje:

ir Šiaulių vyskupijos jaunimo centro Facebook paskyroje: ŠVJC.

Šiaulių vyskupijos jaunimo centro informacija