DSC_0078Š.m. gruodžio 15 d. skvere, prie miesto didžiosios eglės, vyko adventinis susikaupimo vakaras „Didis džiaugsmas patekėjo“. Jos metu simbolinę Prakartėlę palaimino Jo Ekscelencija Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis kartu primindamas, kad Betliejaus naktį užgimė Kūdikėlis Jėzus, kad sušildytų mūsų širdis. Kad mes mokėtume priimti amžinąją meilę į savo širdis, į savo šeimas, į savo gyvenimą, kad mūsų gyvenimas būtų visavertis, pilnas tiesos, vidinio džiaugsmo, ramybės ir Dievo palaimos. Ramybė tenužengia ant šios prakartėlės ir ant mūsų visų, kad Dievo palaima ir ramybė lydėtų visą Šiaulių miestą.
Šventinius palinkėjimus miestui perdavė ir miesto meras Artūras Visockas:DSC_0079 „Tebūnie šiauliečių širdyse vis daugiau tikėjimo ir pasitikėjimo, tegul mūsų miestas šviečia.“
Kalėdinę nuotaiką palydėjo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos vokalinio ansamblio „Benedicat“ (mokyt. J. Minkevičiūtė), Šiaulių kultūros centro jaunimo kamerinio choro „Atžalynas“ (meno vad. M. Žalalis), Šiaulių kultūros centro vokalo studijos „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė) ir Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros parapijos jaunimo vokalinio ansamblio „Credo“ (mokyt. J. Minkevičiūtė) atliekamos giesmės ir dainos.

DSC_0084

DSC_0090

DSC_0094

DSC_0097

DSC_0102

DSC_0111

DSC_0114

 Šiaulių vyskupijos kurijos informacija