Šiauliai turi gražią tradiciją Tarptautinės mokytojų dienos proga pagerbti kūrybingiausius ir aktyviausius miesto pedagogus.
Jubiliejiniais Šiaulių miesto metais šventė įvyko Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje
Iškilmingos ceremonijos metu, dešimčiai Šiaulių miesto mokyklų mokytojų už paskutiniųjų dviejų metų lyderystę, aktyvumą, kūrybiškumą, reikšmingą veiklą miesto bendruomenei, mokytojo profesijos prestižo didinimą, Šiaulių meras Artūras Visockas ir Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė įteikė apdovanojimus „Šiaulių miesto metų mokytojas“.
„Ant mokytojo pečių – visa Lietuva, ką mokytojas sukuria, tokią Lietuvą ir turime. Atrodo beprotiškai didelė našta, tačiau, Dievas pasirinko jus ir žino, kad su ta našta susitvarkysite ir toliau mokysite. Mokysite žinių ir širdies šilumos. Mieli mokytojai, nuoširdžiai dėkoju už Jūsų milžinišką indėlį į Šiaulių miestą, kuris, kaip žinia, vis ryškiau šviečia“, – pedagogus sveikino Šiaulių meras Artūras Visockas.
Šiaulių miesto metų mokytojo apdovanojimas įteiktas ir tikybos mokytojai Danutei Kratukienei, dirbančiai Juliaus Janonio gimnazijoje. Danutė taip pat yra ir Šiaulių vyskupijos Katechetikos centro vadovė.
Žygis sutvirtinamiesiems 2019

Metų mokytoja Danutė su mokiniais piligriminio žygio metu

Visas straipsnis: Etaplius