Gruodžio 6 dienos vakarą į Šiaulių  vyskupijos pastoracinį centrą rinkosi Šiaulių Sauliaus Sondeckio gimnazijos pirmų – penktų klasių auklėtiniai su savo vadovais, mokytojais, tėveliais, seneliais, mažaisiais broliukais ir sesutėmis. Čia kartu su Šiaulių vyskupu praleido adventinį vakarą „Ant angelo sparnų“. Renginį vedė fortepijono mokytoja Raimonda Sližienė. Trečios ir penktos klasės gimnazistai pristatė teatralizuotą vaidinimą apie Jėzaus gimimą.

S. Sondeckio gimnazistų adventinis vakaras

Gimnazijos tikybos mokytoja metodininkė Saulė Raubickaitė papasakojo apie lietuvių liaudies papročius. Būdavo žaidžiami ramūs žaidimai. Vieną jų, „Bėk, pelyte“ vaikai čia pat ir sužaidė. Adventiniams šokiams grojo gimnazijos trečiokės.

S. Sondeckio gimnazistų adventinis vakaras

S. Sondeckio gimnazistų adventinis vakaras

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis pasidžiaugė gražiu renginiu, sakė, jog Advento metu laukiamas Kūdikėlio gimimas ir yra visos žmonijos Viltis.

S. Sondeckio gimnazistų adventinis vakaras

 

Daugiau nuotraukų…

S. Sondeckio gimnazijos 2 klasės mergaičių ansamblis „Spinduliukai“ kartu su savo tėveliais ir močiutėmis taip pat dalyvavo gruodžio 8 dieną Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje organizuotame adventiniame vakare, prasidėjusiame šv. Mišiomis.

Daugiau: sondeckis.lt