DSC04731

Šiais metais gegužės mėnesį Šiaulių studentų ateitininkų “Saulės” draugovė minėjo trečiąjį gimtadienį. Ta proga studentai ateitininkai, kartu su Šiaulių vyskupijos jaunimo centro darbuotojais, viešėjo Šiaulių rajone esančiame Bazilionų miestelyje.
Ateitininkus pasitiko Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo parapijos klebonas kunigas Tomas Ūksas, visus palydėjęs į Bazilionų mokyklą – daugiafunkcinį centrą, kur  miestelio bei mokyklos istoriją papasakojo mokyklos direktorius Rimantas Gorys.
DSC04784Svečiai turėjo galimybę apsilankyti Kovo 11 – osios akto signataro Romualdo Ozolo lituanistikos centre, kuriame saugoma dalis R. Ozolo Bazilionų mokyklai dovanotos, visą gyvenimą kauptos asmeninės bibliotekos. Susipažinta su Dr. Aldonos Vasiliauskienės vardo klase, kurioje įprasmintas mokyklos ir vienuolių bazilijonų 15 metų bendradarbiavimas, lankytasi Barboros Mejerytės vardo klasėje – literatūriniame muziejuje, apžiūrėti prof. Vytenio Rimkaus vardo salėje eksponuojami R. Triušo paveikslai.
Vakare svečiai dalyvavo Šv. Mišiose Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčioje, kurias aukojo parapijos klebonas kun. Tomas Ūksas ir Šiaulių vyskupijos jaunimo centro direktorius kun. Arūnas Jankauskis.
20170526_180651
– – – –
                      Ateitininkų, kaip jaunimo ugdymo organizacijos misija – vadovaujantis katalikiška pasaulėžiūra ugdyti patriotiškai nusiteikusius jautrios širdies, tvirtos valios ir šviesaus proto jaunuolius pasirengusius aktyviai ir kūrybiškai įsijungti į religinę, visuomeninę, kultūrinę, intelektualinę bei pilietinę veiklą.

Norinčius prisijungti prie ateitininkų veiklos, prašome kreiptis į Šiaulių vyskupijos jaunimo centrą tel. 841 42 72 63 arba  8 636 68 760.
Šiaulių vyskupijos jaunimo centro
ateitininkų veiklos koordinatorė