2022 m. lapkričio 30 d. ir gruodžio 02 d.  Šiaulių vyskupijos Caritas turėjo galimybę dovanoti mokymus „TIMESLIPS“ ir kiti inovatyvūs socialinio darbo su senyvo amžiaus, dementiškais asmenimis metodai,  projekto Integrali pagalba į namus“ darbuotojams. Užsiėmimų metu buvo pristatomi inovatyvūs, užsienyje taikomi darbo metodai su senyvo amžiaus dementiškais žmonėmis, bendravimas kitaip: prisilietimo džiaugsmas, saviraiška per judesį, tinkamas žodynas bendraujant, gyvenimo kokybės gerinimas. Darbuotojai su susidomėjimu tobulino turimas žinias, sėmėsi naujos patirties, dėkojo lektorei, žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro direktorei Astai Jaseliūnienei už  originalius, informatyvius mokymus.

 

Na, o gruodžio 5-ąją, kai visas pasaulis švenčia Tarptautinę savanorių dieną, Šiaulių vyskupijos savanoriams buvo paskirti mokymai „Jaunimo pritraukimas į savanorių gretas“, „Savanoriškos veiklos vadyba“. Savanorystė yra puiki veikla, kuri padedant kitiems, leidžia sukurti pokyčius ir pačių savanorių gyvenimuose, į problemas ir įvairias gyvenimiškas situacijas pažvelgti kitomis akimis, įvertinant galimybę pagelbėti. Svarbu nepamiršti, kad savanorystė yra ir asmeninis tobulėjimas, suteikiantis daug neapčiuopiamų dalykų, tokių kaip praktinės žinios, galimybė kurti ir keisti pasaulį.

Dėkojeme lektoriams –  Šiaulių vyskupijos Jaunimo centro vadovui kunigui Arūnui Jankauskiui ir jaunimo veiklų, ateitininkų organizacijos koordinatorei Laurai Pasavodskytei už išdėstytas įžvalgas, psichologinius savanorystės aspektus, motyvaciją, vadybą.

Mokymai įgyvendinami iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Organizacijos Caritas institucinių gebėjimų stiprinimas“

Dėkojame