Šiaulių vyskupijos jaunimo centro projektas „Auginantys pokyčiai“
 
Šiaulių vyskupijos jaunimo centras 2022 m. gegužės – gruodžio mėnesiais įgyvendino projektą „Auginantys pokyčiai“, kuriuo siekė per pozityvias laisvalaikio užimtumo formas stiprinti Šiaulių miesto gyventojų emocinę bei fizinę sveikatą, suteikti praktinės informacijos ir įrankių streso įveikai, nerimo mažinimui, psichologinio atsparumo didinimui bei įgalinti žmones gebėti tinkamai reaguoti, išgyvenant krizines situacijas.
Projektą dalinai finansavo Šiaulių miesto savivaldybė, todėl visos veiklos Šiaulių miesto gyventojams buvo nemokamos.
 
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu šiauliečiai buvo pakviesti į praktinius seminarus (apie emocinę sveikatą, psichologinį atsparumą, bendravimą ir konfliktus, nerimo mažinimą, streso įveiką), žygį gamtoje, savitarpio pagalbos grupę, edukacinius susitikimus jaunimui.
 
Projekto „Auginantys pokyčiai“ metu taip pat buvo suorganizuoti mokymai Šiaulių miesto nevyriausybinių organizacijų darbuotojams ir savanoriams, paruošta medžiaga apie emocinės sveikatos stiprinimą ir psichologinio atsparumo ugdymą – šią medžiagą galima rasti Šiaulių vyskupijos jaunimo centro Facebook paskyroje (ŠVJC), taip pat gauti el. paštu, kreipiantis svjcentras@gmail.com.
 
Informaciją apie renginius galima sekti Šiaulių vyskupijos jaunimo centro Facebook paskyroje: ŠVJC.
 
Šiaulių vyskupijos jaunimo centro informacija