pat5Birželio 29 d. – liepos 1 d. Šiaulių vyskupijos jaunimo centras rengė stovyklą Šv. Mišių patarnautojams, į kurią susirinko jaunuoliai iš įvairių Šiaulių vyskupijos vietų: Gruzdžių, Žagarės, Baisogalos, Pakruojo, Pašvitinio.
Stovyklą pradėjome Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus atlaidų šv. Mišiomis. Prieš 24 metus birželio 29 d. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis priėmė vyskupo šventimus – džiaugėmės, dėkojome ir meldėmės drauge.
Jaunuoliai susipažino su Šiaulių miestu, apsilankė Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sode, kur dalyvavo edukacinėje programoje, taip pat aplankė Šv. Jono Pauliaus II statulą prie Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčios, susipažino su šio šventojo gyvenimu.pat2
Kitą dieną po ryto maldos jaunuoliai iškeliavo į stovyklavietę gamtos apsuptyje, pakeliui aplankydami Kelmės dvarą ir jame įsikūrusį Kelmės krašto muziejų.
Stovyklos dalyviai taip pat aplankė Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčią ir vienuolyną, dalyvavo ekskursijoje, susipažino su istorija, o po apsilankymo grožėjosi apylinkėmis, lipdami į Tytuvėnų apžvalgos bokštą.pat6
Stovyklos metu skyrėme laiko maldai, pažinčiai su šventaisiais ir palaimintaisiais, fizinei veiklai, komandinio darbo įgūdžių gerinimui. Dalyviai plaukiojo baidarėmis, žaidė komandinius žaidimus, atliko individualias užduotis.
Paskutinę dieną apsilankėme Šiluvoje, Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčioje ir Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje, kur malda baigėme stovyklą ir po stovyklos aptarimo bei įsivertinimo pajudėjome Šiaulių link, linkėdami vieni kitiems prasmingos vasaros ir laukdami kitų susitikimų.
Informaciją apie įvairius renginius jaunimui galite rasti mūsų Facebook paskyroje: Šiaulių vyskupijos jaunimo centras.

Šiaulių vyskupijos jaunimo centro informacija

pat1

pat4

pat6

pat7

pat8

pat10