Gegužės 11 d., pirmadienį, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje vyko iškilminga Sutvirtinimo sakramento teikimo šventė.
Ši ypatinga diena subūrė parapijos bendruomenę maldai, džiaugsmui ir bendrystei. Sveikiname visus priėmusius Sutvirtinimo sakramentą ir linkime, kad Šventosios Dvasios dovanos lydėtų jų gyvenimo kelyje, stiprintų tikėjimą, drąsą ir meilę artimui.
Nuotr. Kęstučio Šalčio
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10