Šv. Mišių patarnautojų stovykla 

 

Birželio 26-28 d. Šiaulių vyskupijos jaunimo centras kvietė Šv. Mišių patarnautojus į susitikimą, kuris, prasidėjęs Šv. Mišiomis su J. E. vyskupu Eugenijumi Bartuliu Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, vėliau persikėlė į Paberžę, Kėdainių rajone. Susitikimo – stovyklos metu dalyviai susipažino su tėvo Stanislovo gyvenimu, meldėsi Paberžės Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčioje, aplankė 1863 m. sukilimo muziejų, Krekenavos baziliką bei grožėjosi Krekenavos apylinkėmis iš apžvalgos bokšto, geriau susipažino su Kėdainių miesto istorija, bažnyčiomis. Žinoma, netrūko ir sporto veiklų bei žaidimų. Jau tradicija tapusi vasaros stovykla Šv. Mišių patarnautojams kiekvienais metais rengiama vis kitoje vietoje, siekiant ne tik sutelkti ministrantus bendrystei ir dalinimuisi savo tarnystės patirtimis, tačiau ir sudaryti galimybes edukacinėms veikloms, pažinimui, mokymuisi.
 
Dėkojame Lietuvos Katalikų Religinei Šalpai už paramą Šiaulių vyskupijos jaunimo centro vykdomai jaunimo ugdymo programai „Kartu“. 
 
Daugiau apie Šiaulių vyskupijos jaunimo centro vykdomas veiklas Facebook paskyroje: ŠVJC Šiaulių vyskupijos jaunimo centro informacija
stovykla1 stovykla2 stovykla3 stovykla4 stovykla5