Plakatas Kryziu kalnas - Siluva

MALONIAI KVIEČIAME PARAPIJŲ JAUNIMĄ, MALDOS GRUPELES, ATEITININKUS, SKAUTUS, SAMARIEČIUS,

SESERIS IR BROLIUS VIENUOLIUS, KUNIGUS, ŽYGIŲ MĖGĖJUS,

MOKYTOJUS, MOKINIUS IR VISUS NORINČIUS DALYVAUTI ŠIAME ŽYGYJE

ŽYGIO PROGRAMA
8.00 registracija Kryžių kalne
Autobusas išvyksta 7.30 nuo Šiaulių pietinio mikrorajono bažnyčios (Lyros g.), 8.00 nuo
Šiaulių katedros (Tilžės g.)
9.00 I SUSTOJIMAS prie Kryžių kalno (Šiaulių r.)
9.30 piligrimystė autobusu prie Gauštvinio ežero (Kelmės r.)
11.00 II SUSTOJIMAS prie Gauštvinio ežero (Kelmės r.)
11.30 pietūs
12.15 piligrimystė pėsčiomis į Tytuvėnus
15.00 III SUSTOJIMAS Tytuvėnų bažnyčioje (Kelmės r.)
15.30 piligrimystė pėsčiomis į Šiluvos šventovę
18.00 IV SUSTOJIMAS šv. Mišios prie Šiluvos bazilikos (Raseinių r.)
19.30 – grįžimas iš Šiluvos į Šiaulius

BŪTINA REGISTRACIJA iki rugsėjo 10 d. 17.00 val.
kadangi reikalingas tikslus piligrimų skaičius.

Prašome prisidėti prie žygio organizavimo išlaidų.

Dalyvio įmoka: 5,00 EUR

Išsamesnė informacija ir pavienių asmenų registracija telefonu

(8-41) 52 11 10, nuo 9.00 iki 13.00 val.

Grupės vadovas užpildo dalyvių registracijos anketą

(grupiu registracijos anketa 2021 m.)

ir atsiunčia į Šiaulių vyskupijos kuriją (paštu, el.paštu)

Šiaulių vyskupijos kurija, Tilžės g. 186, 76204 Šiauliai.
el.paštas: siauliukurija@gmail.com

SVARBU
BŪTINI REIKMENYS. Dezinfekavimo ir apsaugos priemonės, atšvaitas, patogi apranga šiltam ir šaltam orui, apdangalas nuo saulės ir lietaus, patogi ir patikima avalynė (ne vienerius metus dėvėta), nedūžtantis indų komplektėlis (dubenėlis, puodelis, šaukštelis), būtiniausi vaistai, pleistrai pūslėms, maisto savo nuožiūra, keletas pinigėlių kišenėje ir maldos priemonės ROŽINIS, MALDYNĖLIS, GIESMYNAS.
DALYVIAI. Žygyje gali dalyvauti piligrimai nuo 16 metų amžiaus. Nepilnamečiai asmenys gali
dalyvauti tik grupės sudėtyje su pilnamečiu grupės vadovu, turintys tėvų sutikimą.

(Siluva-tevu sutikimas_2021)

Kiekviena
grupė pasirenka Šventąjį Globėją, kurio vardu ji vadinsis bei pasidaro savo plakatą ar vėliavą su šiuo pavadinimu.
Kiekviena grupelė pasiruošia vienijantį savo grupelės akcentą – kaip išsiskirsite iš kitų (vienos
spalvos marškinėliai, kepurėlės, liemenės, skarelės…).
Siūlome kiekvienai grupelei atsispausdinti giesmes, kurias norėtų giedoti žygio metu.
Žygio dalyvis (esantis komandoje ir individualus) privalo laikytis žygio taisyklių; eidamas
keliais, laikytis kelių eismo taisyklių; saugoti savo asmeninius daiktus; informuoti grupės vadovą arba žygio organizatorius apie pasitraukimą iš žygio.
Žygio metu draudžiama: naudotis bet kokiomis transporto priemonėmis, pažeidinėti viešąją
tvarką, kelių eismo taisykles, vartoti alkoholį, narkotines medžiagas, rūkyti, šiukšlinti poilsio
vietose, žygio maršrute.
Kiekvienas žygio dalyvis asmeniškai atsako už savo daiktus ir sveikatą. Žygio organizatoriai
sveikatą rekomenduoja pasitikrinti prieš žygį.
Nepamirškite, kad būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo LR Vyriausybė.
Saugokitės ir saugokite kitus – čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Renginyje draudžiama dalyvauti jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudote, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamų ligų požymių, karščiuojate (37,3 ir aukštesnė laipsnių temperatūra).
Žygio dalyviams, pažeidusiems šias taisykles, bus pareikštas įspėjimas, o pakartotinai jas pažeidę dalyviai bus iš žygio pašalinti. Žygio metu gali būti nurodyti ir kiti reikalavimai, kuriais žygio dalyviai privalės vadovautis.
Žygio dalyviai privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jomis vadovautis registracijos ir žygio metu. Šias taisykles tvirtina, papildo ir keičia žygio organizatoriai.

(Piligriminiu-zygiu-nuostatai)

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.

Kviečiame, laukiame ir dėkojame už bendrystės džiaugsmą.

Organizatoriai

_____________________________________________________________________________________________________
Visas krikščionio gyvenimas yra tartum ilga maldinga kelionė į Tėvo namus –

Tėvo, kurio besąlyginę

meilę kiekvienam žmogui, o ypač „sūnui palaidūnui“,

kasdien vis labiau pažįstame.
Tokia kelionė vyksta

kiekvieno žmogaus sielos gelmėse, tikinčiųjų bendruomenėse,

o per jas – ir visoje žmonijoje.

Popiežius šv. Jonas Paulius II
Apaštališkasis laiškas Tertio millennio adveniente, 49