img_3633Gruodžio 14 d. Dainų progimnazijos 1 – 8 kl. mokiniai susirinko į Advento renginį ,,Jėzus – dovana pasauliui“.
Progimnazijos direktorius Viktoras Varanavičius pasitiko garbingus svečius: Jo Ekscelenciją Šiaulių vyskupą Eugenijų Bartulį ir Šiaulių Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios kleboną Saulių Paliūną.
Mokiniai giesmes, gražius žodžius, vaidinimą skyrė visiems susirinkusiems: mokytojams, tėveliams, savo bendraamžiams ir kitiems svečiams. Progimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Daiva Ūsaitė visiems linkėjo, kad artėjančios šventės į kiekvienus namus ir kiekvieną širdį atneštų džiaugsmą, šilumą ir meilę.
img_3649Jo Ekscelencija vyskupas E.Bartulis pasveikino su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, pasidžiaugė mokinių gabumais ir gražiai suvaidinta Kristaus gimimo istorija. Jėzus ateina iš dangaus, Jis paliko dangų, kad ateitų į kiekvieno širdutę ir ją paverstų dangumi. Ir kada žmogus įsileidžia meilę, kada ateina Jėzus į jo širdį, tada iš tiesų jis tampa be galo laimingas. Kaip Šv.Jonas Paulius II sakė: ,, Atverkite savo širdis Kristui, įleiskite Jėzų į savo širdis, kad jos būtų laimingos“.
Klebonas Saulius Paliūnas kvietė daryti gerus darbus ir linkėjo atrasti kelią į bažnyčią, kad tikėjimas, gerumas ir meilė kiekviename iš naujo atgimtų.
img_3639Tėvų klubo ,,Nerealieji“ pirmininkė Erika Tiškuvienė visų tėvelių vardu padėkojo gerbiamiems svečiams, kad aplankė Dainų progimnaziją, kad moko vaikučius mylėti, džiaugtis gyvenimu. Advento renginio pabaigoje vyskupas pakvietė giedoti giesmę ir palaimino visą mokyklos bendruomenę.
Renginį vedė 8a kl. mokinės Ema Jarmolavičiūtė bei Monika Švarlytė. Renginį organizavo tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė. Dėkojame progimnazijos administracijai,  mokytojoms Jūratei Grigaitytei-Mikienei, Sandrai Motuzaitei Jurienei, Gitanai Norvaišienei, Ingridai Jonavičienei,  Indrei Šukytei bei mokiniams ir jų tėveliams už nuostabią šventę.
Kai tą gražiausią metų vakarą, Dievo Sūnaus užgimimo vakarą, kalėdinių giesmių, šilumos ir ramybės vakarą, atsisėsite prie Kūčių stalo paėmę į rankas pašventintą kalėdaitį, dėkokite Dievui, kad iš MEILĖS žmonėms Jis atsiuntė į šį pasaulį savo Sūnų Jėzų. Pažinkite, mylėkite ir visuomet gyvenkite apsupti Dievo meilės ir palaimos. Šiltų, nuostabiai gerų ir prasmingų Šv. Kalėdų.

Daugiau Stasio Navicko nuotraukų…