Gegužės 7 d. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis vizitavo Kužių parapiją. Vyskupą lydėjo kleb. Povilas Šliauteris ir vyskupijos kancleris kun. Evaldas Alūza.

Vizitacija pradėta Lukšių kaimo bendruomenės namuose.

Kužių seniūnijoje susitikta su Kužių seniūne Jolanda Rudavičiene ir seniūnijos darbuotojais.

_NEB8522_NEB8524

Nuotaikingą programą vyskupo sutikimui parengė Kužių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ auklėtiniai.

_NEB8540_NEB8536

Duonos kelią pristatė UAB „Verbūnų duona“ kolektyvas.

_NEB8564_NEB8562

Prie kultūros namų pasitiko Verbūnų kultūros namų folkloro ansamblis  „Retro“, aprodęs Kultūros namus bei palydėjęs į mokyklą.

_NEB8570_NEB8583

Verbūnų pagrindinėje mokykloje Šiaulių ganytojas bendravo su moksleiviais, apžiūrėjo muziejų, sporto salėje ėjo ratelius, išbandė krepšinio kamuolį, giedojo „Gliori gliori, Aleliuja“, pašventino mokyklą, pasirašė atminimų knygoje.

_NEB8599_NEB8610

Eidamas pro parduotuvę ganytojas stabtelėjo pakalbėti su vaikais apie blaivybę, o Kužių bažnyčioje susitiko ir bendravo su jaunuoliais, kurie sekmadienį priims Sutvirtinimo sakramentą.

_NEB8618_NEB8614

Iškilmingas šv. Mišias Kužių švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje Šiaulių vyskupas aukos gegužės 10 d., Sekmadienį, 12.30 val.