IMG_0574 copyMeškuičių Šv. Vyskupo Stanislovo bažnyčioje jaudinančiu klausytojų širdis ir įspūdingu Panevėžio instrumentinis trio ir solistės Laimos Česlauskaitės koncertu pasibaigė vasaros laikotarpiu vykęs, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro rengtas, klasikinės ir sakralinės muzikos koncertų ciklas. Tris vasaros mėnesius  klausytojai klausėsi Panevėžio simfoninio orkestro ir solistės Laimos Česlauskaitės koncerto „Pakylėk mane iki dangaus“ Kuršėnuose, Valstybinio Vilniaus kvarteto ir solistės Dovilės Kazonaitės koncerto Juozapavoje, akordeonininkų Manto Lukausko ir Orintos Lukauskaitės koncerto Kairiuose, Panevėžio muzikinio teatro styginių kvarteto ir solistės Laimos Česlauskaitės koncertas IMG_0569 copy,,Vasaros nakties barkarolė“ Gruzdžiuose bei Panevėžio instrumentinio trio ir solistės Laimos Česlauskaitės koncerto Meškuičiuose. Visi penki sakralioje aplinkoje įvykę koncertai sulaukė ypatingai gausios klausytojų publikos bei tapo tikru muzikiniu tos vietos įvykiu.
Rengėjai nuoširdžiai dėkoja projekto globėjui Šiaulių vyskupui Eugenijui Bartuliui, Raudėnų parapijos klebonui Alionidui Budriui, Kuršėnų parapijos klebonui monsinjorui Vytautui Kadžiui, Gruzdžių parapijos klebonui Donatui Klimašauskui, Kairių parapijos klebonui Rimantui Pranskaičiui bei Meškuičių parapijos klebonui Vytautui RipinskuiIMG_0720 copy, rėmėjams ūkininkams Ilonai ir Petrui Baristoms.
Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių rajono savivaldybė.
Projekto vadovas, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro vyriausiasis režisierius Zenonas Gestautas.

Foto akimirkos Zigmo Ripinskio.