J. Micevičiūtė apie šv. TeresęSpalio 12 d. Pastoracinio centro salėje svečiavosi humanitarinių mokslų daktarė, vertėja iš ispanų kalbos, Jūratė MICEVIČIŪTĖ. Viešnia pristatė kelionių knygą „17 ŠV. TERESĖS MIESTŲ“.
J. Micevičiūtė apie šv. Teresę
Ispanijoje gyvenanti ir dirbanti Jūratė MICEVIČIŪTĖ pristatydama knygą atskleidė daug svarbių detalių, susijusių su relikvijomis, to meto Ispanijos gyvenimo papročiais, kultūra, etikos normomis, inkvizicija, reformacija.
Knygoje autorė gyvai svarsto nueitą Šv. Teresės kelią, steigiant Basųjų karmelitų (ne tik moterų, bet ir vyrų) vienuolynus, susitikimus su Šv. Kryžiaus Jonu ir bendrą jų darbą Dievo garbei.
Kiekvienas amžius turi savo šventąjį, įkūnijantį savybes, kurių tuo metu labiausiai trūksta žmonijai. Mintimis keliaudami didžiųjų Ispanijos mistikų Šventųjų – Teresės Avilietės ir Kryžiaus Jono pėdomis, verta pamąstyti, kuo jie gali būti aktualūs mums šiandien, XXI a. lietuviams.
Renginį vedė, prisiminimais dalijosi  žurnalistė Dalia Bukontienė.

J. Micevičiūtė apie šv. Teresę

Pristatyme – susitikime dalyvavo ir išleistos knygos leidyklos Bernardinai.lt projektų vadovė Jurga Lūžaitė – Kajėnienė.

J. Micevičiūtė apie šv. Teresę

J. Micevičiūtė apie šv. Teresę

 

Daugiau nuotraukų…