Grupė Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubas išsiruošė į dviračių žygį aplink Lietuvą. Jų šūkis yra “Valstybė tai Tu arba LT-100:Dviračiais aplink Lietuvą”.

Žygis prasidėjo 2018 metų liepos 6 dieną ir baigsis Vilniuje liepos 29 dieną.

Liepos 20 dieną dviratininkai pasiekė Žagarę, kur pastatė atminimo kryžių. Žagarėje dviratininkus sustiprino labai skanūs cepelinai, o pasistiprinus prie pagrindinės grupės prisijungė Žagarės klebonas kun. Marius Dyglys ir grupelė jaunimo. Jie taip pat dviračiais atmynė pro Skaistgirį iki Joniškio.

Joniškyje 15 val. dviratininkus pasitiko Joniškio dekanas ir vicemerė. Po trumpo pasveikinimo dviratininkus pakvietė krapšinio muziejaus vadovas ir įkūrėjas Leonas Karaliūnas, kuris su didele meile krepšiniui parodė labai daug eksponatų, o prie Europos čempionų aukso medalių laimėtojų komandos ne vienas norėjo nusifotografuoti. Taip pat įdomu, kad Lietuvos moterų krepšinio komanda Europos čempionėmis tapo 1997 metais, kuomet buvo įkurta Šiaulių vyskupija. Po parodos apžiūrėjimo dviratininkams buvo paruoštos vaišės, kurios juos visus maloniai nustebino. Baigus pietauti ir sugiedojus “Glori, glori Aleliuja”, vyskupas Eugenijus Bartulis visus palaimino ir išlydėjo į tolimesnę kelionę. Šiandien pravažiavus Kriūkus, dviratininkai sustos nakvynei Žeimelio parapijoje.

 

DSC_8788

DSC_8790

DSC_8817

Daugiau nuotraukų…