Lapkričio 13 d. buvo uždarytos Gailestingumo durys beveik visose šventovėse visame pasaulyje, taip pat ir Šiaulių katedroje. Sekmadienį, lapkričio 20 d., švenčiant liturginius metus užbaigiančią Kristaus Karaliaus iškilmę, popiežius Pranciškus uždarys Šv. Petro bazilikos Šventąsias duris ir aukos Mišias, kuriomis bus užbaigti visoje Bažnyčioje nuo praėjusių metų gruodžio 8 d. švęstas Gailestingumo jubiliejus. Šia proga mintimis apie Gailestingumą sutiko pasidalinti Eglė Sakalauskaitė.

Piligriminio žygio Kryžių kalnas – Šiluva savanorė Eglė Sakalauskaitė

Jei taip stipriai nejausčiau Dievo gailestingumo savo gyvenime, tai niekuomet nesuprasčiau savo atsivertimo. Mano netikintiems tėvams ir draugams vis dar yra nesuvokiama, kaip iš pasauliu besipiktinančios ir visada paniurusios ateistės tapau nuolat be ypatingos priežasties besišypsančia katalike. Tikėjimo dovana man yra pats didžiausias Jo gailestingosios meilės stebuklas. Nors ir kaip smerkiau Bažnyčią ir buvau visiškai neverta atleidimo, Jis nesiliovė belstis į mano širdies duris. Man reikėjo žengti tik mažytį žingsnelį ir Jis atbėgo ištiestomis rankomis, teikdamas tokią gausybę malonių. Pati brangiausia iš jų – Susitaikymo sakramentas, kuris kaskart man atneša begalinį džiaugsmą ir užtikrintumo jausmą, jog Dievas yra gailestinga meilė.

___________________________________________________________

Apie Gailestingumą taip pat samprotavo:

Fausta,

Deimantas ir Goda,